Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Видалення зуба мудрості в Києві

Видалення зуба мудрості (восьмого зуба)
від 800 грн (один зуб)
Стоматологічна клініка «Галерея Посмішок» пропонує послуги з видалення зубів мудрості будь-якої складності:
  • Наші хірурги-стоматологи мають великий клінічний досвід звичайного і складного видалення зубів мудрості. Вони проведуть всебічну попередньої діагностику і для кожного випадку порекомендують оптимальне лікування.
  • Клініка оснащена всім устаткуванням, необхідним для повноцінного обстеження і безпосереднього хірургічного видалення зуба мудрості. У тому числі – рентгенівським апаратом. Вам не доведеться гаяти час на додаткові поїздки по Києву, очікування черги, а потім – результатів.
  • Передбачено термінове видалення вісімки – при гострого болю, запаленні і так далі.

Гарантуємо належний рівень надання послуги в найскладніших випадках, уважне ставлення персоналу і при цьому – розумні ціни на видалення зуба мудрості в Києві.

У прайсі на сайті вказані розцінки для довідки. Скільки коштує видалити зуб мудрості в конкретній ситуації, лікар повідомить після очного прийому.

Показання до видалення 8 зуба

Стоматологи різних країн по-різному ставляться до третіх молярів. Багато фахівців вважають їх рудиментом, що втратили функціональне призначення. Більш того, через зміну раціону в бік більш м’якої їжі розмір щелепи сучасної людини зменшився в середньому на 10 мм. На ній просто мало місця для повноцінного розвитку вісімок. В результаті цього поширеним явищем стали ретеновані або дістопірованних зуби мудрості.

У світовій практиці закріпилося дві точки зору на питання, зберігати або видаляти зуби мудрості. У ряді європейських країн рекомендують позбуватися від вісімок якомога раніше. У молодому віці кісткова тканина зберігає високі регенеративні функції, тому негативних наслідків від оперативного втручання в рази менше. Інший підхід – невтручання без особливих клінічних показань.

Але є ситуації, коли видалити зуб мудрості – це запобігти серйозні наслідки для здоров’я решти зубного ряду:

  • Обов’язково видалення ретінірованного зуба мудрості. Так називають 8 зуби, які прорізалися частково або залишилися повністю прихованими кісткою або м’якими тканинами. Вони часто призводять до утворення кіст, вогнищ запалень, гострої або ниючий біль.
  • Також необхідно видалення дістопірованних зуба. Дістопія – це неправильне розташування коренів і коронки щодо всього зубного ряду. Вона викликає дискомфорт, а в крайніх випадках призводить до непоправного пошкодження сусідніх органів.
  • Якщо вісімка вражена карієсом, вилікувати її належним чином важко, а іноді неможливо. Більш того, 8 зуб часто зростає вже інфікованим. В цьому випадку видалення – єдиний спосіб запобігти зараженню сусідів.

На практиці багато хто з перерахованих вище випадків довго залишаються прихованими. Ми рекомендуємо провести своєчасну діагностику в соматологіческой клініці «Галерея Посмішок». Якщо виявити проблеми на ранній стадії, видалення зубів мудрості обійдеться недорого.