Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Видалення кореня зуба в Києві

Видалення зубного кореня
від 800 грн (один)
Стоматологи намагаються зберегти коріння зубів для подальшого нарощування, установки протеза або відновлення функціональності зубного ряду іншими методами. Але в деяких ситуаціях це неможливо. Видалення коренів зуба – єдиний вихід, якщо:
  • він зруйнований карієсом;
  • спостерігається високий ступінь рухливості зубного кореня;
  • пацієнт відчуває постійний біль;
  • зубна коронка сильно зруйнована, внаслідок чого вона знаходиться нижче рівня ясен;
  • розвивається запалення, набряк і так далі;
  • діагностована кіста;
  • мав місце складний перелом зуба, наприклад, внаслідок травми.

Хірурги стоматологічної клініки «Галерея Посмішок» після огляду підберуть адекватне ситуації, що склалася лікування, а при наявності достатніх медичних показань проведуть видалення кореня зуба як нижньої щелепи, так і верхньої. Наші фахівці отримали великий практичний досвід і впораються з найскладнішими випадками.

Клініка оснащена всім необхідним медичним обладнанням, в тому числі рентгенівським апаратом.

Ми запропонуємо розумні ціни на видалення кореня зуба. На сайті вказана орієнтовна вартість послуги. Точну суму повідомить лікар після очного огляду.

У клініці «Галерея Посмішок» проводять всі види маніпуляцій з видалення коренів зуба

У клінічній практиці часто необхідно видалити тільки частину корінця і зберегти решту зуб.

Наприклад, через освіту кісти або гранульоми в прикореневій зоні. У цьому випадку проводиться епікоектомія або резекція верхівки кореня зуба.

В результаті хірургічної операції хірург видаляє і новоутворення, і частина пошкодженого кореня. Це дозволяє зберегти зуб на тривалий (понад десяти років) час і навіть використовувати його для протезування щелепи. Кісткова тканина також добре відновлюється і продовжує виконувати свої функції.

Доцільність і можливість резекції верхівки кореня зуба в кожному випадку визначається індивідуально. Крім кісти, показанням також є неможливість перелічити нервовий канал через його неправильного розташування.

Видалення корінців зуба – крайня міра, яку в більшості випадків можна уникнути. Для цього потрібно регулярно проходити профілактичні огляди у свого стоматолога, своєчасно лікувати зуби і слідувати рекомендаціям по догляду.

Якщо все ж потрібно вирвати коріння зуба, фахівці нашої клініки зроблять це без болю і за адекватною ціноюl