Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Хірургічна стоматологія

Якщо потрібні висококваліфіковані послуги стоматолога-хірурга в Києві, чекаємо вас в клініці «Галерея посмішок». Наші фахівці в галузі хірургії та імплантації мають великий досвід роботи з самими різними випадками, що стосуються:

  • видалення зубів;
  • нарощування кісткової тканини;
  • установці імплантів всіх сучасних типів;
  • естетичної хірургії в стоматології після травм.

Клініка оснащена найкращим діагностичним і операційним обладнанням, в тому числі рентгенівським апаратом. Обстеження перед будь-якими процедурами проводиться на місці і не забере багато часу.

Ми використовуємо сучасні матеріали і препарати для хірургічної стоматології. Післяопераційний період буде максимально безболісним, а ризик негативних наслідків зведений до мінімуму.

Вартість послуг стоматолога-хірурга в Києві

Кожен випадок в стоматології, що стосується хірургії – індивідуальний. Тому кінцеву вартість лікування лікар зможе визначити тільки після огляду пацієнта. У прайсі на нашому сайті вказані орієнтовні розцінки. Але ми гарантуємо оптимальне для Києва співвідношення ціни і якісного рівня процедур.

Щоб отримати більш детальну інформацію про наші послуги, що стосуються хірургічної стоматології, запишіться на прийом. Первинна консультація – безкоштовна.

Також надаємо послуги:

Видалення зуба в Києві Видалення зуба мудрості в Києві Видалення кореня зуба в Києві