Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Терапія

Терапевтичне лікування – основа, без якої подальші етапи лікування, будь то протезування, імплантація, ортодонтичне або пародонтологическое лікування, неможливі. Від того, наскільки якісно проведена санація вогнищ інфекції в порожнині рота, багато в чому залежить кінцевий результат лікування і здоров’я організму в цілому.

Терапевтична стоматологія, перш за все, спрямована на виявлення і лікування карієсу та його ускладнень (пульпіту і періодонтиту) . Карієс – місцеве руйнування зуба; прогресуючий патологічний процес, при якому відбувається розм’якшення твердих тканин зуба. Карієс виникає через погану гігієни порожнини рота, особливостей імунітету. Головна мета, яку переслідує терапевтична стоматологія, – лікування зубів. Важливо зберегти зуб цілим, запобігти його руйнуванню і шкідливий вплив на весь організм. Тому для пломбування використовуються тільки сучасні матеріали, ідентичні натуральним тканинам, що дозволяють повністю реставрувати зуб, адже недостатньо просто вилікувати його – необхідно повернути зубу здоровий вигляд.

Терапевтична стоматологія також незамінна при травмах зубів, ерозії, патологічних процесах в кореневих каналах і ін. Завданням лікаря є не тільки ліквідація захворювання

Зуби треба лікувати, як можна швидше!

Зуби не гояться самі по собі

Постійний зуб – це орган, даний людині природою один раз , якщо вчасно не лікувати хворий зуб, це призведе до втрати зуба.

Економія коштів

Набагато швидше і дешевше лікувати карієс на ранній стадії. В іншому випадку – знадобиться дороге лікування каналів, а потім зуб потрібно буде покрити для міцності коронкою.

Збережіть свої зуби

Щоб зберегти результат лікування необхідно приходити на профілактичні огляди.