Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Знімні протези на верхні і нижні зуби

  • Клініка оснащена всім необхідним обладнанням останнього покоління.
  • Використовуються сучасні гіпоалергенні матеріали і технології знімного протезування.
  • Наші фахівці отримали великий практичний досвід і регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Вартість послуг в кожному випадку буде індивідуальною. Вона залежить від стану зубного ряду та інших факторів, тому прораховується після первинного огляду лікарем-стоматологом. Ми запропонуємо розумні ціни як на повне зубне протезування, так і на часткові протези зубів.

Види знімних зубних протезів

За способом установки виділяють три категорії знімного зубного протезування:

  • повністю-знімні – основа фіксується за допомогою присосок, кламерів або встановлюється за допомогою спеціального клею. Такий зубний протез легко знімається без участі фахівця;
  • частково-знімні – закріплюються за допомогою кламерів, аттачменті або телескопічних коронок. Це часткові протези, оскільки для установки їм потрібно один або кілька зубів;
  • умовно-знімні – для фіксації використовуються гвинти або стоматологічний цемент. Зняти подібну модель можна, але тільки за допомогою лікаря.

Вибір категорії кріплення залежить від фактичної клінічної ситуації. Якщо, наприклад, у пацієнта відсутня весь зубний ряд і необхідні повні протези зубів, лікар порекомендує повністю або умовно-знімний варіант.

Також існує кілька видів конструкцій часткового і повного зубного протезування:

  • Пластинчасті – найбільш бюджетний варіант. Базу знімного протезу складає пластикова пластина.
  • Бюгельні – оптимальні зубні протези на верхню щелепу. Металева пластина повторює топологію неба і додатково утримує конструкцію на місці.
  • іммедіатпротези – тимчасове рішення на період виготовлення постійного вироби. При відсутності одного або декількох зубів він перешкоджає деформації залишився зубного ряду.

Щоб визначити, який вам потрібен знімний зубний протез, скористайтеся безкоштовною консультацією наших фахівців. Вони підберуть оптимальне за ціною і функціональності рішення.