Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Коронки на зуби в Києві

Зубна коронка повертає пошкодженим зубам естетику і функціональність. Стоматологічна клініка «Галерея посмішок» пропонує в Києві висококваліфіковані послуги за оптимальною ціною. Наші фахівці мають великий практичний досвід установки всіх видів коронок на зуби в найскладніших клінічних випадках:

  • Металокерамічні коронки оптимальні для жувальних зубів, оскільки поєднують задовільні естетичні характеристики і високу навантажувальну міцність. Ми запропонуємо варіанти з використанням сплаву дорогоцінних металів золота і платини, який відрізняється високою інертністю до біологічних тканин. Можливий і більш дешевий аналог – із сплавів на основі нікелю, кобальту і хрому.
  • Повністю керамічні або порцелянові коронки з діоксиду цирконію або оксиду алюмінію не містять у своїй структурі металевих основи або домішок. Найбільшою популярністю користуються цирконієві коронки – цей матеріал практично не відрізняється від натурального зуба, особливо після обробки за технологією «Да Вінчі». Однак його міцність трохи нижче, тому порцелянові коронки встановлюються, як правило, на передні зуби.

Наші фахівці встановлюють всі типи безметаллових і металокерамічних коронок – цирконієві, з пресованої кераміки, з підставою з дорогоцінних або недорогоцінних металів. Стоматолог порекомендує оптимальне рішення вашої проблеми.

Клініка оснащена всім необхідним обладнанням. Використовуються сертифіковані матеріали провідних виробників.

Скільки коштує коронка на зуб

Діапазон цін на зубні коронки дуже широкий. У прайсі на сайті вказані орієнтовні розцінки. Кінцева вартість залежить від стану зуба, обраного матеріалу і ряду інших чинників. Прорахувати її лікар зможе тільки після очного огляду пацієнта і узгодження всіх деталей.

Наша клініка запропонує кращі в Києві ціни на установку коронки на зуб. Запишіться на прийом і переконайтеся в цьому самі – первинна консультація безкоштовна.

Надаємо гарантію на виконану нашими фахівцями роботу.