Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Установка вінірів в Києві

Вініри – одне з найбільш доступних і ефективних винаходів естетичної стоматології. У Києві перетворити свою посмішку в досконалий шедевр допоможе клініка «Галерея усмішок». Наші фахівці проведуть установку зубних вінірів всіх доступних в Україні типів:

  • Порцелянові вініри на увазі оптичних характеристик матеріалу практично не відрізняються від натуральної зубної емалі. Міцність польовошпатової кераміки дозволяє виготовляти пластини товщиною 0,6-1,0мм.
  • Керамічні вініри на зуби з кераміки IPS Emax також чудово імітують поверхню справжнього зуба, але при цьому можуть бути зменшеними до 0,3-0,4мм. Це означає, що зуб піддається значно меншою обточуванні.
  • Керамічні вініри з діоксиду цирконію відрізняються високою міцністю на вигин, але естетичні властивості подібних накладок на зуби невисокі. Причина – непрозора структура і неприродний молочно-білий колір матеріалу. Кілька вирішує цю проблему додавання ітрію, але при цьому погіршуються показники за міцністю.
  • Композитні вініри виготовляються з фотополімерного матеріалу. Залежно від обраної технології знадобиться або одне, або декілька відвідувань стоматолога. Головна перевага такої корекції – відносно низька ціна на вініри.
  • Люмініри на зуби – найпрогресивніша на сьогоднішній день технологія. Матеріал запатентувала компанія з США Cerinate. Головні переваги – висока міцність при мінімальній товщині від 0,2 мм. Це дозволяє встановити люмініри без обточування зуба, а значить – процес оборотний. До того ж використовувана інноваційна кераміка має високу прозорість і добре імітує природний колір зубів. Допускається установка Люмініри навіть на один зуб. Єдиний недолік – ціна на люмініри буде максимальною порівняно з іншими варіантами.

Досвідчений фахівець нашої клініки підбере зубні вініри з оптимальним поєднанням ціни і характеристик. Скільки коштує послуга в комплексі, лікар зможе сказати тільки після огляду. На роботу надається гарантія клініки.

Показання для установки вінірів і Люмініри

Вініри і люмініри здатні повернути «голлівудську посмішку», якщо:

  • ваші зуби неправильної форми;
  • колір емалі має дефекти косметичного характеру – пігментація через ерозію, так звані тетрациклінові зуби і так далі;
  • утворенню сколів і мікротріщин;
  • проміжки між зубами (діастеми);
  • застарілі сильно помітні пломби.

Існує також і ряд протипоказань. Щоб дізнатися, скільки коштує поставити вініри в вашому випадку і чи можна взагалі це зробити, запишіться на прийом. Первинна консультація безкоштовна.