Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Бюгельний зубний протез в Києві

Стоматологічна клініка «Галерея посмішок» пропонує в Києві послуги з установки бюгельного протеза як на нижню, так і на верхню щелепу. Ми виготовимо будь-яку необхідну конструкцію за розумною ціною. Гарантуємо високу якість роботи.

Особливість бюгельного протеза – дугоподібний каркас, завдяки якому зменшується розмір базису під штучні зуби, внаслідок чого знижується травматичність і дискомфорт при носінні. Для фіксації конструкції використовуються збережені зуби, тому таке протезування можливе виключно за часткової втрати зубного ряду.

Бюгельний протез на верхню і нижню щелепу також буде відрізнятися. Верхньощелепної варіант передбачає спеціальну пластину, щільно прилягає до неба.

Для кріплення передбачені кілька типів систем:

 • Бюгельний протез на кламмерах оснащується гачками, забезпечують зацеп на опорні зуби. Вони виконуються металевими або з композитних пластиків (італійська технологія Quattro Ti або квадротті). Метал більш міцний, довговічний і піддається ремонту, але зате полімер не помітний навіть при широкій посмішці. Ціна зубного протезування в цьому випадку мінімальна.
 • Бюгельний протез на аттачменті. Це спеціальні замки, які при установці як би замикаються. Така система фіксації не помітна вашому співрозмовнику. Протез з замковим кріпленням складається з двох частин. Перша встановлюється на «рідний» зубок, а друга – на знімну конструкцію.
 • Бюгельний протез на телескопічних коронках передбачає установку спеціальної системи. На опорні зуби кріпиться металева коронка, а на сам протез – відповідна, вже декоративна частина з кераміки. Таке протезування абсолютно непомітно, але і вартість буде максимальною.

Щоб підібрати оптимальний за параметрами і ціною бюгельний протез, обов’язковий огляд фахівця. Записуйтеся на прийом в Києві – первинна консультація безкоштовна.

Скільки коштує бюгельний протез, в кожному випадку розраховується індивідуально.

Показання і протипоказання до установки бюгельних зубних протезів

Основне показання – неможливість імплантації при відсутності декількох зубів ряду, в тому числі що йдуть підряд.

Бюгельний протез протипоказів при:

 • гострих інфекціях ротової порожнини;
 • сильної стертості зубної емалі;
 • хворобах, що викликають втрату кісткової тканини;
 • низькому розташуванні опорних зубів;
 • глибокому прикусі другого і третього ступеня;
 • алергії на використовувані для виготовлення конструкції матеріали.

  Щоб отримати більш детальну інформацію для вашого клінічного випадку, відвідайте нашу стоматологічну клініку.