Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Протезування зубів в Києві

Стоматологічна клініка «Галерея посмішок» пропонує комплексні послуги з протезування зубів. Наші фахівці виготовлять і проведуть установку зубного протеза як на один зуб, так і на кілька або навіть весь ряд. Великий клінічний досвід, сучасне обладнання та бажання допомогти кожному пацієнту гарантують чудовий результат навіть в дуже запущених випадках.

Навіть якщо у вас відсутній або сильно пошкоджений хоча б один зубок, рекомендуємо якомога швидше звернутися за медичною допомогою. Це не тільки естетична проблема – в результаті порушується прикус, погіршується робота шлунково-кишкового тракту, через регулярних травм їжею запалюється ясна, атрофується кістка. Надалі на усунення всіх наслідків знадобиться набагато більше часу і грошей. Тому встановити протези на зуби бажано відразу.

Ми запропонуємо найкращі в Києві ціни на протез зуба. З орієнтовним прайсом можна ознайомитися на сайті. Щоб зрозуміти, скільки коштує протезування зубів в конкретному випадку, фахівця потрібно провести детальну діагностику і визначити стратегію лікування.

Установка зубних протезів всіх типів

Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні широким арсеналом засобів протезування зубів. Всі вони доступні в нашій клініці. Ми можемо встановити як знімні, так і незнімні протези будь-якого типу:
  • бюгельні з кламером, замком або телескопічною коронкою;
  • м’які нейлонові, в тому числі і дітям;
  • вініри;
  • коронки;
  • вкладки.

Кожен вид протезів зубів має показання та протипоказання, переваги і недоліки. Вибір дуже індивідуальний. Дати будь-які рекомендації або розробити детальний план лікування лікар зможе виключно на підставі комплексної діагностики. Крім цього, важливо розуміти, що протезування зубів допускається тільки після повного усунення захворювань ротової порожнини.

Підсумкова ціна установки протеза зубів залежить від багатьох факторів, наприклад:

  • потрібно стандартне або термінове протезування зубів;
  • потрібно встановити протез на один зуб, замінити кілька суміжних одиниць або відновити весь зубний ряд;
  • побажання щодо естетичних якостей результату;
  • фінансові можливості пацієнта.

Щоб отримати детальну інформацію по протезуванню зубів у вашому випадку, записуйтеся на прийом до лікарів клініки «Галерея посмішок». Консультація – безкоштовна.

Також надаємо послуги:

Знімні зубні протези
Нейлонові протези
Бюгельні протези
Коронки на зуби
Вініри і люмініри на зуби
Виберіть на зуби