Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Повна імплантація зубів

Дентальная імплантація
від 5900 (один зуб)
Якщо пацієнт з яких-небудь причин позбувся всього зубного ряду, сучасна стоматологія пропонує зручне і естетичне рішення – повну імплантацію зубів. Київська клініка «Галерея посмішок» пропонує якісні стоматологічні послуги, що відповідають світовим стандартам:
  • Досвідчені фахівці отримали великий досвід дентальної імплантації в різних клінічних випадках.
  • Імплантація щелепи при повній відсутності зубів проводиться з використанням кращих європейських систем.
  • Клініка оснащена всім устаткуванням, необхідним для попередньої діагностики пацієнта, моделюванням майбутнього результат, проведенням операції і виготовленням умовно знімних або постійних (незнімних) протезів.
Ми надаємо послуги повної імплантації зубів «під ключ». У вартість входить діагностика, сама операція і виготовлення тимчасового протеза, використовуваного в період приживання дентальних імплантів. Скільки коштує повна імплантація зубів, для кожного пацієнта розраховується індивідуально. Ми гарантуємо, що буде вибраний оптимальний метод протезування, і озвучимо повну ціну лікування після первинного огляду.

Що впливає на ціну імплантації щелепи при повній відсутності зубів

Перш за все, ціна повної імплантації зубів залежить від типу імпланта. Він, в свою чергу, вибирається в залежності від вив кісткової тканини. У сучасній стоматології використовуються:
  • Протезування на 4 або 6 внутрішньокісткових імплантатах кореневого типу. Це найбільш популярний вид дентальної імплантації щелепи при повній відсутності верхніх або нижніх зубів. Але він можливий, тільки якщо кісткова тканина зберегла достатню товщину і міцність.
  • Імпланти пластинчастої форми імплантуються глибоко в кісткову структуру і тому більш стійкі. Цей спосіб рекомендований пацієнтам з тонкою кістковою тканиною.
  • Комбіновані імпланти – присутні і кореневі, і пластинчасті конструкції.
Існують і більш специфічні варіації, але вони виправдані в досить рідкісних і складних ситуаціях. Важливо розуміти, що під дентальної імплантацією зубів мається на увазі установка основи, на якій вже буде розміщена видима частина у вигляді коронок або моста. У перші 1-3 роки використовується тимчасовий протез з міцних біосумісних пластиків. Надалі він замінюється на постійний з кераміки, металокераміки або цирконію. Постійний протез виготовляється і оплачується окремо. На вартість повної імплантації зубів також впливає стан ротової порожнини. Перед операцією необхідно ліквідувати всі вогнища інфекції і позбутися від ряду інших проблем. Щоб отримати персональний прогноз щодо імплантації щелепи при повній відсутності зубів, запишіться на прийом до нашого фахівця. Первинна консультація – безкоштовна.