Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Імплантація зубів

Внаслідок необоротних, що не піддаються лікуванню деструкцій зуби доводиться видаляти. Але навіть відсутність одного зуба призводить до порушення прикусу, видозмінює форму обличчя і викликає деградацію кісткової тканини на його місці. Клініка «Галерея посмішок» пропонує в Києві послуги з імплантації зубів «під ключ»:

  • Наші фахівці отримали великий досвід роботи з різними за складністю випадками. Тут здатні вирішити будь-яку проблему, що вимагає імплантації імплантів зубів.
  • Клініка обладнана всім необхідним високотехнологічним сучасним обладнанням для діагностики пацієнта, створення імплантів і проведення операцій по їх установці.
  • Ми використовуємо найновіші матеріали і технології зубного протезування за допомогою імплантаціїl

Ціни на імплантацію зубів не можуть бути занадто низькими – це тривала, ресурсномістка процедура, яка виконується фахівцями високої кваліфікації. Але наша клініка періодично проводить акції. Слідкуйте за оновленнями, щоб записатися на установку зубних імплантів за кращою в Києві ціною.

На сайті вказана орієнтовна вартість за один зуб. Скільки коштують зубні імплантати і операція по їх імплантації в кожному конкретному випадку, можна дізнатися тільки після візиту до лікаря. Щоб записатися на прийом, зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Що таке зубний імплант (імплантант, імплантат)

Основою конструкції є штучний корінь, виконаний з міцних титанових сплавів. Для зубної імплантації це кращий матеріал – він не викликає відторгнення, алергічних реакцій, добре зростається з кісткою. Зовні імплантант схожий на гвинт діаметром 3,5-5 мм і довжиною 8-13 мм. Завдяки цьому він надійно фіксується в щелепи – як справжній зуб.
У імплантований зубний імплант вставляють відповідну частину – абатмент. І вже безпосередньо на нього кріпиться коронка.

Переваги зубної імплантації:

  • За зовнішнім виглядом і функціональності імплантати практично ідентичні вашим рідним зубам. Ви не будете відчувати ніякого дискомфорту.
  • Можлива установка імпланта одного зуба, так і відновити весь відсутній зубний ряд.
  • Кость на місці втраченого зуба не відчуває нормального навантаження і через це атрофіруеться. Імплантація зупиняє цей процес.

Безумовно, звертатися до стоматолога і лікувати зуби потрібно якомога раніше. Але якщо прогноз сумнівний – лікування занадто хворобливе або малорезультативних – більше немає необхідності зберігати проблемний зуб.

У Києві якісну імплантацію проведуть в клініці «Галерея посмішок». Поспішайте за своєю променистою усмішкою!

Також надаємо послуги:

Повна імплантація в Києві

Зуби треба лікувати, як можна швидше!

Зуби не гояться самі по собі

економія коштів

Збережіть свої зуби