Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/anber/galerea-posmishok.com.ua/www/wp-content/themes/twentyseventeen/template-parts/page/content-page.php on line 18

Професійне чищення зубів

Стоматологи клініки «Галерея посмішок» проведуть повну чистку зубів. Ми знаходимося в Києві на Подолі і приймаємо пацієнтів щодня.
Регулярна комплексна чистка зубів у стоматолога також необхідна, як і щоденна гігієна ротової порожнини. Тільки проводити її рекомендується раз в шість місяців.
Справа в тому, що навіть дуже ретельна і активна робота зубною щіткою або ниткою не здатна повністю видалити залишки їжі з поверхні емалі. Взаємодіючи з бактеріями, вони перетворюються спочатку в м’який наліт, а потім кристалізуються в твердий зубний камінь. Причому видима частина – тільки вершина айсберга. Основне тіло освіти проникає глибоко в ясна, викликаючи запалення, прихований від очей карієс, а згодом – і випадання зуба.
Професійне чищення зубів лікарем-гігієністом із застосуванням сучасного обладнання та препаратів здатна повністю видалити:

  • м’який зубний наліт;
  • мінералізовані відкладення (зубні камені);
  • пігментацію від чаю, кави, сигарет і харчових барвників.

Стоматологічна чистка зубів – не тільки естетична процедура. Вона рекомендована перед комплексним лікуванням або протезуванням. Після видалення зубного каменю фахівець зможе помітити карієс і інші проблеми на більш ранньому терміні, а також підібрати колір пломб або коронок, максимально збігається з натуральним відтінком вашої емалі.

Етапи комплексної чищення зубів у стоматолога

Глибока чистка зубного нальоту складається з декількох етапів:

  • Первинна чистка зубного каменю проводиться ультразвуковим скейлером. Він відокремлює затверділий наліт від поверхні емалі, при цьому зберігається її цілісність.
  • Апарат чищення зубів Air-Flow генерує спрямований струмінь води, в яку додається особливий абразивний порошок. Таким чином відбувається ефективне видалення нальоту на зубах, в тому числі і з важкодоступних поверхонь. Додатково Air-Flow масажує ясна.
  • За допомогою спеціальної пасти та щітки лікар полірує зубну емаль. Таким чином усуваються мікронерівності, і зуби довше залишаються чистою і гладкою.
  • Емаль захищається фторсодержащей плівкою. Так підвищується її стійкість до карієсу.

Окремо виділяється офісне відбілювання зубів. Для процедури використовуються спеціальні препарати на основі перекису водню і випромінювачі, що забезпечують потрібну для реакції температуру. Одна сесія дозволяє освітлити тон до восьми відтінків.

Ціна професійного чищення зубів від нальоту в Києві

Професійне чищення зубів – це видалення м’якого зубного нальоту, мінералізованих зубних відкладень (зубних каменів), пігментованого нальоту від чаю, кави, сигарет, фарбувальної їжі. Наша клініка пропонує розумні ціни на видалення зубного нальоту ультразвуком, Аїр Флоу (Air-Flow) і іншими методами. При цьому ми гарантуємо високу якість результату і повну безпеку для здоров’я пацієнта. У прайсі вказана орієнтовна вартість процедури. Скільки коштує чистка зубів в вашому випадку, лікар повідомить після огляду. Первинна консультація – безкоштовна. Щоб записатися на прийом в Києві, скористайтеся формою зворотного зв’язку або зателефонуйте нам. Клініка регулярно проводить акції, в тому числі на ультразвукову чистку зубного каменю і офісне відбілювання. Слідкуйте за нашими новинами і користуйтеся вигідними цінами.